Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2016 16:30
Sniper Elite 4 nadciąga. Twórcy przygotowują się do ogłoszenia
861V

Sniper Elite 4 nadciąga. Twórcy przygotowują się do ogłoszenia

Snajperzy powinni szykować się na kolejną misje. Rebellion w najbliższym czasie oficjalnie zaprezentuje Sniper Elite 4. Możemy mieć pewność, że gra powstaje. 

Sniper Elite to bardzo przyjemna seria. Nie jest to najmocniejszy przedstawiciel gatunku, ale za każdym razem Rebellion oferuje graczom bardzo sympatyczną rozgrywkę, w trakcie której często i gęsto wykorzystujemy snajperkę.

Sniper Elite III: Afrika zadebiutowało w 2014 roku, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec przyjemności. Jeden z pracowników ADIA Entertainment (firma współpracująca ze studiami tworzącymi gry) na swoim profilu LinkedIn zamieścił informację, że pracował nad Sniper Elite 4.

Twórcy nie zaprzeczają. Jason Kingsley  – współzałożyciel Rebellion – w odpowiedzi na pytanie redakcji VideoGamera wspomniał, że pochlebia mu poszukiwanie przez graczy oraz dziennikarzy informacji na temat kolejnych prac studia. Nie otrzymaliśmy oczywiście żadnych szczegółów, ale autor dodał, że jego zespół przygotowuje się do ogłoszenia gry:

„Przygotowujemy się do ogłoszenia nowej produkcji tak szybko jak to możliwe, więc spodziewajcie się informacji przed GDC.”

GDC to impreza odbywająca się w San Francisco w dniach 14-16 marca, więc zapowiedź Sniper Elite 4 możemy spodziewać się jeszcze pod koniec miesiąca.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/sniper_elite_3/news/sniper_elite_4_outed_by_linkedin_profile.html

Tagi: Rebellion sniper elite Sniper Elite 4