Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2016 21:26
Twórcy Conan Exiles zapowiadają produkcję dla wiernych fanów survivalu
1103V

Twórcy Conan Exiles zapowiadają produkcję dla wiernych fanów survivalu

Funcom dość niespodziewanie postawiło na produkcję w otwartym świecie dla fanów znanego barbarzyńcy, ale wiele na to wskazuje, że studio faktycznie ma pomysł na tę produkcję. Ekipa zapowiada bardzo wymagającą zabawę przeznaczoną dla sympatyków Conana. 

Autorzy Conan Exiles idą z duchem czasu i postanowili nagrywać materiały, na których poznamy wszystkie szczegóły na temat produkcji. Zespół przygotowuje wielką produkcję i bez wątpienia będzie to spore wyzwanie dla deweloperów.

Świat w grze będzie tworzony przez samych graczy. To my stworzymy budynki, zajmiemy się rzemiosłem, niektórzy wyruszą na polowania, a jednocześnie stale będziemy walczyć z nadciagającymi hordami przeciwników. Jest to naprawdę ambitny projekt, ale patrząc na poniższy materiał można dojść do wniosku, że zespół jest bardzo pewny siebie.

Interesująco na pewno zapowiada się sama kooperacja graczy, którzy będą mogli wspólnymi siłami tworzyć coraz to większą i mocniejszą osadę. Mam nadzieję, że gra faktycznie będzie prezentować dobry poziom, ponieważ Conan Exiles może zaoferować ciekawą walkę o przetrwanie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: conan exiles dziennik dewelopera funcom