Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2016 15:27
South Park: Fractured But Whole ma odnieść wielki sukces. Ubisoft wierzy w siłę produkcji
730V

South Park: Fractured But Whole ma odnieść wielki sukces. Ubisoft wierzy w siłę produkcji

W nadchodzącym roku obrotowym zadebiutuje kolejna produkcja w uniwersum South Park i francuska korporacja jest przekonana o sile marki. Zdaniem Ubisoftu South Park: Fractured But Whole osiągnie jeszcze większy sukces od South Park: Kijek Prawdy

Ubisoft potwierdził, że sprzedaż South Park: Kijek Prawdy wyniosła ponad 5 milionów pudełek. Chociaż firma nie precyzuje, czy ta liczba odnosi się do egzemplarzy, które trafiły do graczy, to jednak Francuzi uważają pozycję za „bardzo pozytywne zaskoczenie”.

Alain Martinez – dyrektor finansowy – nie ukrywa, że ten rezultat zostanie wkrótce pobity. South Park: Fractured But Whole ma osiągnąć znacznie lepszy wynik, ponieważ pierwsza odsłona w dobry sposób zaprezentowała uniwersum.

Szefostwo Ubisoftu uważa, że gra będzie lepsza, ponieważ jest przygotowywana przez wewnętrzne studio korporacji. Pierwszą odsłonę tworzyło Obsidian Entertainment, a przekazanie pracy pod swoją ekipę umożliwia komfortową pracę. Oczywiście nad tytułem ponownie czuwają Matt Stone oraz Trey Parker, czyli twórcy całego Miasteczka South Park.

South Park: Fractured But Whole zadebiutuje na rynku w okresie od 1 kwietnia 2016 roku do 31 marca 2017 roku i pewnie więcej szczegółów na temat pozycji otrzymamy na tegorocznym E3. Wiele na to wskazuje, że gra może faktycznie zadebiutować na rynku do końca roku. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/south-park-stick-of-truth-sells-5-million-sequel-c/1100-6434743/

Tagi: