Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2016 17:11
Scalebound i Gears of War 4 również trafią na PC? The Coalition zapowiada ogłoszenie
1554V

Scalebound i Gears of War 4 również trafią na PC? The Coalition zapowiada ogłoszenie

Microsoft dzisiaj potwierdził jednoczesną premierę Quantum Break na dwóch platformach. Produkcja Remedy Entertainment dołączyła do grona ekskluzywnych tytułów z Xboksa One, które trafią również na komputery osobiste, ale bardzo możliwe, że to nie koniec dobrych informacji dla fanów blachy.

Microsoft wziął na poważnie słowa dotyczące integracji urządzeń z Windows 10. Firma zamierza nie tylko wspierać komputery nowym systemem, a również dzieli się ekskluzywnymi tytułami, które początkowo zostały zapowiedziane wyłącznie na Xboksa One. Według oficjalnych informacji na obu platformach zagramy w:

Aktualnie nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji o Scalebound i Gears of War 4, ale redakcja GameSpotu w prezentacji Quantum Break na PC wrzuciła następującą wiadomość:

Informacja została szybko zmieniona, ale patrząc na ostatnią modę, możemy w najbliższym czasie spodziewać się stosownej prezentacji. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że Rod Fergusson, czyli szef The Coalition (ekipa pracująca na Gearsami) zapowiedział prezentację nowych materiałów następującym gifem:

Na zakończenie tylko dodam, że 25 lutego odbędzie się duża impreza Microsoftu, na której mamy otrzymać kolejne konkrety na temat integracji urządzeń z Windows 10. Phil Spencer potwierdził, że na wydarzeniu zobaczymy nowe gry.  

Tagi: Gears of War 4 Microsoft pc plotka scalebound xbox one