Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2016 15:53
Microsoft potwierdza kolejne gry w usłudze wstecznej kompatybilności
958V

Microsoft potwierdza kolejne gry w usłudze wstecznej kompatybilności

Major Nelson właśnie potwierdził nowe produkcje w usłudze wstecznej kompatybilności, które od dzisiaj są dostępne dla wszystkich posiadaczy Xboksów One. Na liście nie pojawiają się wielkie hity, ale niektórzy z Was mogą zainteresować się między innymi Alan Wake's American Nightmare

Microsoft miał nie prezentować nowych tytułów w usłudze wstecznej kompatybilności, ale najwidoczniej Major Nelson ma dzisiaj bardzo dobry humor. Przedstawiciel amerykańskiej korporacji poinformował, że od dzisiaj gracze na Xbox One mogą grać w:

Zestawienie nie jest specjalnie widowiskowe, ale na pewno warto zwrócić uwagę na Alan Wake's American Nightmare. Rozszerzenie do głównej opowieści znanego pisarza zadebiutowało w 2012 roku i pozycja zebrała sporo pozytywnych opinii.

Na pewno warto zwrócić uwagę, że Microsoft systematycznie buduję listę działających gier. Szkoda, że firma zablokowała dostęp do między innymi Red Dead Redemption i Tekken Tag Tournament 2więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Twitter.com

Tagi: major nelson Microsoft wsteczna kompatybilność Xbox One