Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.02.2016 08:49
Autorzy Overwatch wprowadzają punkty doświadczenia - ruszyła druga faza bety
1146V

Autorzy Overwatch wprowadzają punkty doświadczenia - ruszyła druga faza bety

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami beta Overwatch wchodzi w nową fazę. Deweloperzy przygotowali krótkie podsumowane, z wyliczeniem świeżych funkcji, które czekają na graczy. Jest tego trochę!

Druga faza bety Overwarch została właśnie uruchomiona na PC. Deweloperzy zadbali o szereg świeżych atrakcji, o które upominali się gracze po pierwszym etapie testów. Przede wszystkim studio uwzględniło tym razem system postępu oparty o zdobywanie punktów doświadczenia dla swojego konta gracza. Doświadczenie otrzymujemy przez zabawę w Quick Play oraz Play vs AI (czyli przez walki z botami). Punkty naliczane są dla konta gracza i nie jest istotne, jakim bohaterem prowadzimy walkę.

Nagrodą za nowe poziomy są Loot Boxy. W każdym takim pudle znajdziecie 4 losowe przedmioty, które nie będą jednak zwiększać potencjału bojowego zawodników (o ten element zabiegała większość osób, zmęczona systemem z Destiny). To proste modyfikacje wyglądu postaci, takie jak akcesoria do ubrania, świeże kostiumy, nowe schematy malowań, ikonki, emotki, pozy zwycięskie oraz animacje wprowadzające. Poniżej możecie sprawdzić kilka takich animacji, które będziemy odblokowywać.Tagi: