Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 20:01
Płatnerze wykuli kultowy oręż z Bloodborne!
947V

Płatnerze wykuli kultowy oręż z Bloodborne!

Bloodborne to wyjątkowe dzieło Japończyków z From Software. W grze pojawia się kilka mocarnych broni, a znani płatnerze postanowili odtworzyć ikoniczną piłę. Tę zabawę oglądaliśmy na wieli zwiastunach.  

Kampania marketingowa ostatniego dzieła From Software prezentowała wielkie bestie, piękne miasto oraz kilka mocarnych zabawek. Ja najbardziej zapamiętałem Saw Cleaver, który namolnie wykorzystywałem przez sporą część rozgrywki. Piła-tasak idealnie nadaje się do tego uniwersum i nikogo nie powinno dziwić, że Man at Arms postanowiło zająć się właśnie tą zabawką.

Płatnerze jak zawsze podeszli do tworzenia z należytym szacunkiem. Dokładnie zajęli się ostrzem, dopracowali mechanizm zamykania, przygotowali rączkę, a później nawet odpicowali ząbki… To fachowa robota i widać, że ekipa zna się na swoich fachu. Oręż prezentuje się świetnie. Oczywiście zachęcam do oglądania pełnego materiału – autorzy najlepsze zawsze zostawiają na koniec… ;)

Twórcy wykonali wcześniej między innymi oręż Clouda, Kratosazabawkę Arno,  miecz z The Legend of Zelda: Majora's Maskmiecze z Final Fantasy (jako noże kuchenne)Energy Sword z serii HaloRebellion Sword z Devil May CryIron Helmet z The Elder Scrolls V: Skyrimkultowy Gunblade z Final Fantasy VIIIbronie WiedźminaKeyblade z Kingdom Hearts oraz wachlarze Kitany.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloodborne From Software man at arms