Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 15:29
Beta Hitman zapowiedziana nowym zwiastunem. Gramy od piątku
716V

Beta Hitman zapowiedziana nowym zwiastunem. Gramy od piątku

Hitman (2016) będzie ciekawym eksperymentem. Twórcy nie zdecydowali się na standardową dystrybucję, a tytuł trafi do graczy w formie odcinkowej i przed wielką premierą zainteresowani sprawdzą propozycję IO Interactive. Beta dla pierwszych graczy rozpocznie się w piątek, więc dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun wydarzeń. 

Hitman (2016) to spory eksperyment. Twórcy porzucają kanon dystrybucji i oferują graczom historię podzieloną na odcinki. Nie wszystkim podoba się ta decyzja, ale zanim obrzucimy grę ostatnim błotem, warto sprawdzić przygotowaną koncepcję.

Beta na PlayStation 4 rozpocznie się w najbliższy piątek. Śmiałkowie otrzymają dostęp do kilku misji i jednocześnie sprawdzą, czy taka forma przygód Agenta 47 może odnieść sukces. Natomiast zmagania na komputerach osobistych rozpoczną się 19 lutego.

Niestety, by móc sprawdzić tytuł, należy złożyć zamówienie przedpremierowe, ale możemy mieć nadzieję, że autorzy przez konkursy, czy też inne inicjatywy rozdadzą część kodów. Ktoś z Was szykuje się na rozgrywkę? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta hitman Hitman (2016) IO Interactive trailer zwiastun