Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.02.2016 17:04
Polska strategia turowa World of Magic zmienia się w Planar Conquest - gra pojawi się na PlayStation 4
781V

Polska strategia turowa World of Magic zmienia się w Planar Conquest - gra pojawi się na PlayStation 4

W dzisiejszych czasach gier strategicznych na konsolach praktycznie nie ma. PS4 i Xbox One mają ich tyle, że wszystko razem wzięte zmieści się na palcach jednej ręki. A szkoda, bo przeszłość pokazała, że takie projekty da się i warto robić nie tylko na PC.

Jednakże łódzkie Wastelands Interactive postanowiło podjąć się tego zadania i zmajstrować nam nową strategię na konsolach. A póki co przynajmniej na jednej z nich. W zeszłym roku firma wydała na świat World of Magic.

Niestety projekt na samym początku swojej obecności na rynku nie był aż tak dobry jak go zapowiadano, co zmusiło WI do podjęcia radykalnych kroków i odroczenia zaplanowanej na 3 kwartał 2015 roku premiery na PS4.

Teraz, po kilku miesiącach ciężkich prac nad poprawą błędów, usprawnianiem Sztucznej Inteligencji oraz interfejsu, dzieło zyskało nie tylko nową jakość, ale i nazwę. 

Oczywiście w dobie wielkiej popularności strefy mobilnej, na niej też nie mogło zabraknąć Planar Conquest, cała akcja ma zapewne za zadanie ostatecznie sprawdzić projekt w akcji i pozyskać środki na ewentualne poprawki "dużej" edycji. Poniżej znajdziecie świeży zwiastun tytułu, w który będzie nam dane pograć z padem w ręku już w 2 kwartale 2016 roku.

Cieszyć mogą się również ci, którzy zakupili World of Magic, gdyż PC dostaną oni za darmo.

Tagi: indie planar conquest strategia strategia turowa wastelands interactive łódź