Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2016 21:03
Valkyria Chronicles Remaster debiutuje w Japonii, więc możemy spojrzeć na pierwsze 40 minut rozgrywki
551V

Valkyria Chronicles Remaster debiutuje w Japonii, więc możemy spojrzeć na pierwsze 40 minut rozgrywki

Valkyria Chronicles powraca i dzięki Japończykom możemy spojrzeć na spory fragment rozgrywki. Tytuł specjalnie nie zachwyca pod względem grafiki, ale możemy mieć pewność, że ten kotlecik będzie się cieszył odpowiednim zainteresowaniem wśród użytkowników PlayStation 4.

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Cenega wyda w Polsce Valkyria Chronicles na PlayStation 4. Gra będzie kosztować 89,99 zł i według dostępnych informacji premiera odbędzie się już 20 maja. Na tytuł tak długo nie muszą czekać Japończycy, bo premiera w Japonii odbędzie się w tym miesiącu i dzięki temu już teraz możemy spojrzeć na spory fragment rozgrywki.

Dziennikarze japońskiego Famitsu otrzymali już produkcję do testów i redakcja zaprezentowała sam początek historii. W sumie powinienem Was ostrzec przed spoilerami, ale w tym przypadku bariera językowa eliminuje każdą niepożądaną treść. Ponadto należy pamiętać, że ukończenie tytułu zajmie zainteresowanym ponad 31 godzin, więc tutaj natraficie na zaledwie wstęp do zabawy.

Na filmie możecie spojrzeć na czysty gameplay i bez wątpienia będzie to dobry wstęp przed Valkyria: Azure Revolution. Gra jeszcze w tym roku zadebiutuje w Japonii i możemy mieć nadzieję, że wydawca zdecyduje się wrzucić projekt również do Europy. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/05/valkyria-chronicles-remastered-enjoy-the-first-40-minutes-of-ps4-gameplay/

Tagi: gameplay PlayStation 4 Sega valkyria chronicles valkyria chronicles remaster