Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 16:59
Krwawa walka z zombiakami w samochodach - w Dying Light: The Following powróci tryb Be the Zombie
711V

Krwawa walka z zombiakami w samochodach - w Dying Light: The Following powróci tryb Be the Zombie

Twórcy z Wrocławia mają dobrą wiadomość dla fanów asymetrycznej rozgrywki sieciowej z Dying Light. Tryb Be the Zombie powróci i zaoferuje śmiałkom jeszcze ciekawsze doznania. W rozszerzeniu naszą główną bronią w walce z przerażającą bestią będą buggy.  

W Dying Light pojawił się tryb sieciowy, w którym grupka graczy walczyła z jednym zawodnikiem. Śmiałek wcielał się w przerażającą bestię i podczas zabawy zawodnicy rywalizowali ze sobą na specjalnie przygotowanych mapach. Twórcy postanowili zaoferować ten wariant zabawy również szczęśliwcom, którzy zdecydują się nabyć rozszerzenie Dying Light: The Following.

Oczywiście w dodatku zmagania będą usprawnione i gracze otrzymają możliwość korzystania z buggy. Tak o trybie wypowiedział się producent Tymon Smektała:

„Tryb ‘Be the Zombie’ w rozszerzeniu to zupełnie inna rozgrywka i to nie tylko ze względu na buggy oraz nowe środowisko, ale także z uwagi na zmiany w balansie postaci, które przygotowaliśmy dla Nocnych Łówców. Wszystko to składa się na zupełnie nowe doświadczenie, które zaskoczy nawet weteranów trybu ‘Be the Zombie’.”

Jak widać Techland stara się rozszerzyć i usprawnić Dying Light: The Following z każdej strony. Nawet zmagania 1 vs. 4 zostały ulepszone… Zapowiada się kawał wielkiego i porządnego dodatku! 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dying light: the following gameplay Techland zwiastun