Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 19:59
Taktyczny RPG trafi do Europy! Poznaliśmy datę premiery, szczegóły i mamy zwiastun Grand Kingdom
1077V

Taktyczny RPG trafi do Europy! Poznaliśmy datę premiery, szczegóły i mamy zwiastun Grand Kingdom

Pod koniec ubiegłego roku Japończycy mogli zapoznać się z Grand Kingdom. Gra zebrała sporo pozytywnych opinii, więc wydawca postanowił zająć się sprowadzeniem tytułu na Zachód. Dzisiaj otrzymaliśmy pozytywne informacje na temat wydania, edycji specjalnej oraz poznaliśmy datę premiery.  

NIS America potwierdziło datę wydania Grand Kingdom w Europie. Tytuł trafi do rodzimych sklepów 17 czerwca i zainteresowani mogą szykować się nawet na wydanie pudełkowe. Firma przedstawiła specjalną edycję, która będzie zawierać 32-stronicowy artbook, soundtrack oraz oczywiście produkcję.

Grą na pewno powinni zainteresować się sympatycy serii Disgaea – Spike Chunsoft przygotowało taktycznego RPG-a, który w Japonii zebrał sporo pozytywnych opinii.  Według pierwszych wrażeń zmagania są naprawdę wymagające i podczas rozgrywki należy zwracać uwagę na najmniejsze detale, ponieważ najmniejsze decyzje mogą zaważyć o powodzeniu misji.

Warto zauważyć, że jest to pierwsza czerwcowa premiera – aktualnie na ten słoneczny miesiąc nie zostały zapowiedziane żadne tytuły.  Pewnie w niedalekiej przyszłości na ten termin będą zapowiadane kolejne mocne pozycje. W ostatnich latach nawet sezon ogórkowy to dobry czas na wydanie ciekawych projektów.  

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/03/tactical-rpg-grand-kingdom-marches-onto-ps4-and-ps-vita-this-june

Tagi: data premiery grand kingdom Spike Chunsoft zwiastun