Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 16:01
Microsoft zapowiada nadciągające hity na Xbox One. Zobaczcie nowy spot
1232V

Microsoft zapowiada nadciągające hity na Xbox One. Zobaczcie nowy spot

Wczoraj Amerykanie opublikowali ciekawą reklamę, która skupiła się głównie na Quantum Break. Odrobinę ponarzekałem na brak kolejnych, nadciągających produkcji w prezentacji, a dzisiaj firma wrzuciła do Sieci nowy materiał. Tym razem możemy spojrzeć na sporo nowego mięska. 

Najnowsza reklama jest odrobinę dłuższa i można ją podzielić na dwie części. Początkowo Microsoft chwali się przyjęciem ostatnich hitów, a następnie zapowiada nadciągające mięcho. Posiadacze Xboksów One mogą szykować się na sporo ciekawych tytułów, między innymi:

Oczywiście nie wszystkie tytuły zadebiutują w przeciągu następnych 10 miesięcy. Na początku roku autorzy Scalebound poinformowali, że gra trafi na rynek dopiero w 2017 roku. Mimo wszystko możemy mieć nadzieję, że pozostałe pozycje są niezagrożone – podobno w nowe Gearsy oraz drugi Halo Wars zagramy pod koniec roku.

Nadal bardzo mało informacji i materiałów otrzymaliśmy ze ReCore oraz Sea of Thieves, jednak pewnie na takie przyjemności musimy zaczekać do E3 2016.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft reklama tv spot xbox one