Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 14:58
Paul Robinson nie pracuje już nad Sniper: Ghost Warrior 3!
944V

Paul Robinson nie pracuje już nad Sniper: Ghost Warrior 3!

W październiku 2013 roku do CI Games dołączył Paul Robinson, czyli doświadczony deweloper, który pracował między innymi nad Killzone 2, Full Spectrum Warrior i Armored Fist. Nasza redakcja otrzymała informację od anonimowego źródła, według której twórca nie pracuje już nad Sniper: Ghost Warrior 3.

W październiku 2013 roku CI Games opublikowało ciekawą informację. Do polskiego zespołu dołączyła dwójka znanych deweloperów – Steve Hart oraz Paul Robinson. Autorzy początkowo pracowali nad Enemy Front, ale oczywiście po zakończeniu prac nad tym tytułem, twórcy zajęli się Sniper: Ghost Warrior 3.

Nasza ekipa otrzymała wiadomość od anonimowego źródła, według której Paul Robinson postanowił opuścić CI Games. Skontaktowaliśmy się z polskim studiem w celu zweryfikowania tej wiadomości. Tomasz Kutera – menadżer do spraw public relations – potwierdził tę informację i jednocześnie przedstawił oficjalne stanowisko firmy:

"To prawda, Paul Robinson nie jest już związany z CI Games. Jego kompetencje zostały podzielone na najbardziej doświadczone osoby w firmie i w tym momencie mamy kompletny zespół pracujący nad Sniper Ghost Warrior 3. Gra dynamicznie się rozwija, a jej produkcja idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy wdzięczni Paulowi za wkład wniesiony w naszym studio. To także dzięki niemu Sniper 3 będzie najlepszą strzelanką snajperską, jaka kiedykolwiek powstała."

Miejmy nadzieję, że ta sytuacja faktycznie nie wpłynie na Sniper: Ghost Warrior 3. Gra na pierwszych materiałach prezentuje się naprawdę przyjemnie i sympatycy snajperskich klimatów powinni wyczekiwać na ten tytuł. W tym miejscu możecie zapoznać się z naszymi wrażeniami z produkcji.

Warto na zakończenie wspomnieć, że Robinson od przeszło 20 lat pracuje nad najróżniejszymi projektami. Autor jest znany z tworzenia sztucznej inteligencji, którą mogliśmy obserwować między innymi w Killzone 2.

Tagi: ci games paul robinson Sniper: Ghost Warrior 3