Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 14:30
IO Interactive zachęca do Hitman. Zobaczcie nowy zwiastun i bonusy dla zamówień przedpremierowych
789V

IO Interactive zachęca do Hitman. Zobaczcie nowy zwiastun i bonusy dla zamówień przedpremierowych

Twórcy Hitman (2016) nie mają łatwego zadania. Najnowsza przygoda Agenta 47 rozpocznie się już w marcu, a wielu graczy nadal niezbyt chętnie patrzy na pociętą na kawałki opowieść. IO Interactive właśnie przedstawiło nowy zwiastun oraz zaprezentowało bonusy dla zamówień przedpremierowych. 

IO Interactive postanowiło podzielić historię Agenta 47 na kawałki. Najnowszy Hitman jest „prawdziwym epizodycznym doświadczeniem”, które mamy porównywać do seriali. Pierwszy sezon rozpocznie się już w marcu i wiele na to wskazuje, że autorzy właśnie w taki sposób zamierzają rozwijać tytuł przez kolejne miesiące, a może nawet lata.

Studio potwierdziło, że dostęp do testów beta można otrzymać za złożenie zamówienia przedpremierowego na produkcję lub kupienie tytułu w edycji kolekcjonerskiej. Ponadto gracze składający preorder zostaną nagrodzeni Blood Money Requiem Pack, czyli pakietem składającym się z białego garnituru, nowej broni oraz wybuchającej, białej kaczki.

Warto równocześnie zaznaczyć, że gracze na sprzęcie Sony otrzymają dostęp do ekskluzywnych kontraktów – nawet podczas testów sympatycy Japończyków sprawdzą The Sarejevo Six, czyli specjalny zestaw składający się z sześciu dodatkowych zadań, które stanowią misje poboczne. Następne dodatkowe treści dla PlayStation 4 trafi do zainteresowanych już w dniu premiery projektu, czyli 11 marca.

Zerknijcie na najnowszy zwiastun.  

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/03/hitman-on-ps4-beta-and-story-details-revealed

Tagi: beta hitman IO Interactive trailer zwiastun