Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 03.02.2016 14:10
Stwórz sobie tapetę z Mario! Nintendo udostępniło specjalne narzędzie sygnowane logiem Super Mario Maker
736V

Stwórz sobie tapetę z Mario! Nintendo udostępniło specjalne narzędzie sygnowane logiem Super Mario Maker

Fajna sprawa, jeżeli tylko jesteście fanami wąsatego hydraulika i chcecie w mgnieniu oka przygotować sobie ładną tapetkę na pulpit komputera albo telefon. 

Specjalną aplikację online znajdziecie na przygotowanej dla niej stronie. Jest ona, co prawda, w języku japońskim, ale nawigacja po poszczególnych elementach jest wyjątkowo prosta. Każdy powinien sobie z nią poradzić. Samo tworzenie tapety odbywa się na ekranie, który prezentuje się niczym wyjęty z programu Super Mario Maker. Osoby bawiące się nim w zaciszu swojego domu poczują się jak ryba w wodzie. Możliwości nie są niestety tak rozbudowane jak podczas tworzenia poziomów, ale mamy możliwość skorzystania z kilku teł i motywów ze wszystkich czterech, dostępnych w Mario Makerze szat graficznych. Od pierwszego Super Mario Bros. aż po New Super Mario Bros.

Ciekawostka. Na Twitterze pojawiła się również informacja, że gracze stworzyli łącznie ponad 6 milionów poziomów, co jest olbrzymim wynikiem. Super Mario Maker to, bez dwóch zdań, ogromny, komercyjny sukces.

Podzielcie się swoimi tapetami w komentarzach!

Źródło: http://mariomaker-wp.nintendo.co.jp

Tagi: ciekawe Nintendo super mario super mario maker