Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2016 19:04
Zobaczcie pierwszy dzień w FireWatch - nowy materiał ze strażnika lasu
825V

Zobaczcie pierwszy dzień w FireWatch - nowy materiał ze strażnika lasu

Firewatch w przyszłym tygodniu zadebiutuje na dwóch platformach i jeśli jesteście zainteresowani produkcją Santo Campo, to możecie zerknąć na najnowszy materiał z gry. Twórcy postanowili zaprezentować pierwszy dzień tej sandboksowej historii. 

Gra Santo Campo przedstawia historię Henry’ego, który porzuca swoje życie i zostaje strażnikiem lasu. Bohater musi strzec wielkiego obszaru, ale nie będzie to spokojna i łatwa przygoda. Już po kilku pierwszych chwilach gracze przekonają się, że w tym miejscu dzieje się coś bardzo złego.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy materiał, który przedstawia pierwszy dzień. Cała opowieść jest podzielona na doby i możemy mieć pewność, że im dłużej spędzimy przy tytule, tym będziemy świadkami coraz to dziwniejszych sytuacji.  

Autorzy dotychczas nie zdradzają problemów Henry’ego, ale możemy mieć pewność, że nie będzie to prosta zabawa. Studio niedawno zapowiedziało, że w wielkim lesie będzie można się zgubić, a dodatkowo protagonista musi uważać na dzikie zwierzęta zamieszkujące obszar. 

Znajdą się chętni na taką nietypową rozgrywkę? Premiera odbędzie się dokładnie 9 lutego. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: firewatch gameplay santo campo