Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 19:59
Szykujcie się na bomby od DICE. Twórcy zapowiadają gorące informacje z Mirror’s Edge Catalyst
591V

Szykujcie się na bomby od DICE. Twórcy zapowiadają gorące informacje z Mirror’s Edge Catalyst

Od wielu miesięcy czekamy na jakiekolwiek pozytywne informacje dotyczące nowej przygody Faith i wiele na to wskazuje, że w tym tygodniu otrzymamy kolejne gorące wieści dotyczące produkcji. DICE zapowiada powrót bohaterki. 

Twórcy Mirror’s Edge Catalyst od kilku miesięcy nie publikują jakichkolwiek informacji na temat produkcji. Nie znamy historii, nie oglądamy nowych fragmentów rozgrywki, a nawet nie możemy spojrzeć na świeżutkie screenshoty.

Na szczęście wiele zmieni się w tym tygodniu. Deweloperzy opublikowali poniższą wiadomość, która zapowiada powrót Faith. Trudno przewidzieć czego możemy się spodziewać, ale patrząc na ostatnią posuchę w temacie, fani i tak z przyjemnością zadowolą się każdym materiałem.

Produkcja będzie rebootem serii, więc ja po słowach „Dalej dziewczyno. Uratuj nas wszystkich” obstawiam szczegóły dotyczące historii. Może tym razem otrzymamy bardziej rozbudowaną opowieść? Nie możemy zapomnieć, że studio pozwoli graczom pobiegać po otwartym świecie, więc możemy się spodziewać wielu nowych i zarazem ciekawych patentów.

Kto czeka na Mirror’s Edge Catalyst? ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: DICE Electronic Arts mirror's edge catalyst