Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 15:30
Tom Clancy's The Division z otwartą betą pod koniec miesiąca?
1025V

Tom Clancy's The Division z otwartą betą pod koniec miesiąca?

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale wiele na to wskazuje, że gracze wkrótce ponownie wypróbują Tom Clancy's The Division. Będą to w zasadzie trzecie testy, ale tym razem do zmagań wyruszą wszyscy gracze.

Po godzinie 13 wspominaliśmy na PPE o wydłużeniu testów Tom Clancy's The Division o dodatkowe 24 godzin. Wielu naszych czytelników narzekało w komentarzach, że nadal nie otrzymało zaproszeń do rozgrywki i w tej sytuacji nie mogli sprawdzić pozycji Ubisoftu.

Sporo na to wskazuje, że gracze mogą szykować się na kolejne zmagania. Gra w dniach 16-21 lutego ma otrzymać kolejne testy, ale tym razem zmagania mają zostać otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Ta wiadomość nadal nie została potwierdzona, ale włoski oddział Xboksa opublikował poniższą grafikę, która sugeruje, że na platformie Microsoftu zagramy dodatkowe 24 godziny. Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że zmagania na PlayStation 4 i komputerach osobistych odbędą się w dniach 17-21 lutego.

Teraz pozostaje nam tylko zaczekać na oficjalną wiadomość od Francuzów…  Warto jednak zauważyć, że deweloperzy postanowili przed premierą bardzo solidnie przetestować swoje najnowsze IP. Jest to bardzo dobra wiadomość dla sympatyków sieciowego strzelania. 

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: