Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2016 17:38
Quantum Break coraz bliżej komputerów osobistych?
845V

Quantum Break coraz bliżej komputerów osobistych?

Remedy Entertainment kończy prace nad Quantum Break i według aktualnie opublikowanych informacji gra zmierza wyłącznie na Xboksa One. Mimo wszystko w Sieci stale pojawiają się plotki dotyczące wydania gry na komputery osobiste i dzisiaj kolejna firma wspomina o drugiej wersji. 

To nadal nie jest oficjalna wiadomość, ale można odnieść wrażenie, że w niedalekiej przyszłości twórcy Alana Wake’a zabiorą głos w tej sprawie. Dzisiaj produkcja w wersji na Xboksa One i komputery osobiste pojawiła się na witrynie brazylijskiej strony oceniającej zawartość gier i przyznającej im oznaczenia wiekowe.  

W tytule pojawia się podobno niewłaściwy język, przemoc, narkotyki, ale oczywiście najciekawszą informacją jest sam fakt tytułu w wersji na blachę. Warto jednak pamiętać, że nawet Phil Spencer – szef marki Xbox – w ubiegłym roku wspomniał, że nie wyklucza przygotowania portów Quantum Break, Scalebound i Crackdown 3 na PC-ty.

W sumie Alan Wake zadebiutował na komputerach osobistych i możemy spodziewać się, że kolejny tytuł Remedy Entertainment trafi również na tę platformę. 

Źródło: https://www.vg247.com/2016/01/26/xbox-one-exclusive-quantum-break-rated-for-pc/

Tagi: