Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2016 15:00
Yakuza 6 wygląda świetnie. Zobaczcie 11 minut świeżej rozgrywki
808V

Yakuza 6 wygląda świetnie. Zobaczcie 11 minut świeżej rozgrywki

Yakuza 6 pewnie zadebiutuje na Starym Kontynencie w okolicach 2024 roku, ale warto zerknąć na tę produkcję. SEGA rozwija swoje uniwersum i najnowsza odsłona prezentuje się przyzwoicie. 

SEGA przyzwyczaiła graczy do przygotowywania systematycznych audycji, na którym twórcy przestawiają informacje oraz nowe fragmenty ze swoich nadciągających pozycji. Tak było w przypadku Yakuza: Zero, a teraz możemy mieć pewność, że otrzymamy sporo informacji na temat Yakuza 6.

Dzisiaj możemy zapoznać się z nagraniem przedstawiającym wersję demonstracyjną. Ten fragment będzie dodawany do wszystkich pudełek z Yakuza Kiwami. Niestety, remake aktualnie nie zmierza na Zachód.

Twórcy mają spore problemy z tworzeniem lokalizacji i w tej sytuacji kolejne odsłony serii trafiają do nas z wielkim opóźnieniem. Warto na pewno przypomnieć sytuację z Yakuza 5 – gra zadebiutowała na PlayStation 3 w 2012 roku, a Europejczycy mogą zapoznać się z tym tytułem dopiero od ostatniego grudnia.

Mimo wszystko warto spojrzeć na poniższą prezentację. Szóstka wygląda świetnie i miłośnicy serii mogą małymi krokami rozmyślać o imporcie płytki z Japonii. Akurat w przypadku tego uniwersum sympatycy są przyzwyczajeni do takich sytuacji. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Sega yakuza 6