Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 25.01.2016 11:30
Yoshinori Ono zdradza, że Capcom może stworzyć sequel Capcom vs SNK albo Rival Schools
379V

Yoshinori Ono zdradza, że Capcom może stworzyć sequel Capcom vs SNK albo Rival Schools

Potrzebne jest tylko odpowiednie zainteresowanie tymi tytułami ze strony samych graczy. Sprzedam nerkę za kolejną część Rival Schools.

W ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez Playboya producent ostatnich odsłon spod znaku Ulicznego Wojownika zapytany został o to, czy firma zainteresowana jest w odświeżeniu swoich mniej znanych marek. W końcu, pomimo pozostawania w pewnej niszy, mają one pewną sporą grupę oddanych fanów.

Ludzie pytają o nowe Rival Schools albo Capcom vs SNK 3 i jest to bardzo wyraźny głos. (...) Czy naprawdę tego chcą? Nam zależy na świadomości, że istnieje mocna społeczność.

Zdradził Yoshinori Ono.

Niestety zwrócił również uwagę, że fani tych gier muszą także glosować portfelem. Mimo ciągłych próśb o kolejną odsłonę serii Darkstalkers, odświeżona wersja dwóch części serii o podtytule Resurrection nie sprzedała się dobrze. Dla dużej korporacji jest to bardzo wyraźny znak, że gracze nie są zainteresowani tym tytułem.

To stwierdzenie daje nam do myślenia. Capcom może próbować wybadać grunt za pomocą kolejnych remasterów swoich starych gier, tak jak miało to miejsce z innymi tytułami.

Miejmy nadzieję, że przyjdzie nam wypróbować kolejny crossover z SNK albo czwartą odsłonę Rival Schools.

Źródło: http://www.playboy.com/articles/street-fighter-v-yoshinori-ono-interview

Tagi: Capcom capcom vs snk rival schools yoshinori ono

Nie przegap