Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.01.2016 11:30
Na Steam zmierza kolekcja co najmniej 100 największych hitów Atari!
1083V

Na Steam zmierza kolekcja co najmniej 100 największych hitów Atari!

Atari można zarówno kochać, jak i nienawidzić. To dzięki tej firmie dostaliśmy na świat świetne i kultowe już dziś konsole, ale to również dzięki tej korporacji nasza branża przeżyła kiedyś ogromny kryzys. 

Po starym Atari została już tylko nazwa, którą dzierżą zdecydowanie nieodpowiedni ludzie, którzy zamiast rozwijać i przywracać marce dawną świetność, po raz enty już ją kompromitują - Alone in the Dark: Illumination. 

Jednakże zespół podjął w ostatnim czasie chyba pierwszą dobrą decyzję od dawien dawna. Chodzi mianowicie o przywrócenie do życia co najmniej 100 najlepszych gier sprzed kilkudziesięciu lat w formie jednej dużej kolekcji Atari Vault. 

Paczka ma zadebiutować na platformie Valve już wiosną, a w jej skład wejdą takie legendy jak chociażby Asteroids, Centipede, Missile Command, Tempest, a także Warlords. Będzie to świetna okazja by gracze młodsi stażem zapoznali się z tymi perełkami.

Źródło: http://www.destructoid.com/100-game-atari-collection-is-coming-to-steam-336207.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Tagi: Atari bundle kolekcja gier retro Steam zestaw