SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2016 18:36
Winny się tłumaczy? Twórcy Hitman opowiadają o nowej odsłonie
746V

Winny się tłumaczy? Twórcy Hitman opowiadają o nowej odsłonie

IO Interactive musi zmierzyć się z bardzo negatywnymi komentarzami dotyczącymi dystrybucji Hitman (2016). Firma zdecydowała się podzielić produkcję na odcinki i studio na specjalnych materiałach zamierza dokładnie przedstawić wszystkie elementy tytułu. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał opowiadający o grze.  

Najnowsza opowieść Agenta 47 miała trafić do graczy 1 grudnia 2015 roku, ale negatywne komentarze związane z podzieleniem pozycji na części sprawiły, że studio opóźniło debiut. Mimo zmiany planów, gra i tak będzie wydana we fragmentach, ale IO Interactive zamierza dokładnie przedstawić nadciągającą produkcję.

W pierwszym materiale nie otrzymamy kluczowych odpowiedzi dotyczących tegorocznej premiery, jednak przedstawiciele studia w ciekawy sposób opowiadają o inspiracjach dla całego uniwersum. Trudno nie odnieść wrażenia, że Hitman jest już kultową postacią w całej naszej branży i pewnie właśnie z tego powodu fani nie potrafią pogodzić się ze zmianami w sposobie wydania gry.

Sądzę, że ekipa odrobinę się zagalopowała, lecz teraz jest już za późno, by radykalnie zmieniać plany i Hitman (2016) musi zostać wydany w takiej formie. Miejmy tylko nadzieję, że ekipa się opamięta, a za 2-3 lata otrzymamy normalną przygodę, na którą miłośnicy serii czekają od dawna.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera hitman io interactive square enix

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Hitman (2016)
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 31.01.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme