Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2016 17:31
RIGS: Mechanized Combat League potrafi zachęcić do PlayStation VR. Zobaczcie rozgrywkę!
1052V

RIGS: Mechanized Combat League potrafi zachęcić do PlayStation VR. Zobaczcie rozgrywkę!

Guerrilla Cambridge pracuje od pewnego czasu nad sieciową strzelanką dostępną wyłącznie na PlayStation VR. Gra została zaprezentowana na specjalnym pokazie i bez wątpienia jest to pozycja, w którą warto zagrać na japońskich goglach VR. 

W RIGS: Mechanized Combat League gracze wejdą w metalowe roboty i rozpoczną walkę o punkty. Zawodnicy muszą wskoczyć maszyną w obręcz, ale nie jest to taka prosta sprawa, ponieważ stale musimy rywalizować z przeciwnikami, strzelać, unikać strzałów, czy też wykorzystywać specjalne umiejętności.

Nie jestem wielkim sympatykiem wirtualnej rzeczywistości, ale akurat w tytuł Guerrilla Cambridge chętnie zagram. Produkcja zapowiada się na dynamiczną, sieciową zabawę, którą na pewno docenią fani sportówek.

Dzisiaj możecie zapoznać się z najnowszym materiałem przygotowanym na PlayStation Experience. Podczas imprezy Sony dwa zespoły rozegrały mecz pokazowy i wygląda to naprawdę dobrze. W sumie chętnie sprawdziłbym ten tytuł nawet bez VR – kilka trybów, personalizacja robotów i można się dobrze bawić!  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Guerrilla Cambridge rigs rigs: mechanized combat league