SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2016 13:30
Sony usprawnia PlayStation 4. Firmware 3.15 ląduje na serwerach
3303V

Sony usprawnia PlayStation 4. Firmware 3.15 ląduje na serwerach

Japońska korporacja stale ulepsza PlayStation 4 i dzisiaj przed rozpoczęciem zabawy w Sieci, będziecie zmuszeni pobrać najnowszy firmware. Łatka nie wprowadza oczekiwanych zmian oraz nowych funkcji. 

Jeśli planujecie dzisiaj wieczorem pograć ze znajomymi na PlayStation 4, to przed rozpoczęciem zabawy, włączcie konsolę i pobierzcie najnowszy firmware. Łatka oznaczona numerem 3.15 nie wprowadza żadnych nowych funkcji, a zajmuje się usprawnieniem działania konsoli.

Japończycy opisują aktualizację jako „drobną”, która ma na celu poprawę stabilności i wydajności systemu. Patch trafia do pierwszych zainteresowanych od kilku godzin i do wieczora ma pojawić się we wszystkich regionach i na wszystkich podłączonych do Sieci PS4.

Warto na pewno przypomnieć, że ostatni istotny firmware przygotowany przez Sony został udostępniony we wrześniu. Inżynierowie pozwolili graczom między innymi udostępniać pliki wideo na Twittera, tworzyć społeczności, przesyłać więcej stanów rozgrywki do chmury, czy też zapisywać zdjęcia w formacie PNG. 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/ps4_system_update_3_15_coming_today.html

Tagi: aktualizacja firmware playstation 4 sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme