Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2015 14:04
Grand Theft Auto V otrzyma fabularne DLC? Kolejne plotki o rozszerzeniu
1494V

Grand Theft Auto V otrzyma fabularne DLC? Kolejne plotki o rozszerzeniu

O fabularnym rozszerzeniu do Grand Theft Auto V słyszymy nieustannie od 2013 roku. Rockstar raz potwierdza, innym razem zaprzecza, ale gracze dotarli do plików, które mogą sugerować nadejście oczekiwanych DLC.  

Na wstępie zaznaczę, że wieści o tej plotce pojawiają się w Sieci od pewnego czasu, ale ostatnio coraz to więcej redakcji wspomina o nadciągających rozszerzeniach. Według domniemań Rockstar ma przygotowywać spory dodatek, który  zaprowadzi znanych gangsterów do Liberty City. Prace nad DLC mają trwać tak długo, ponieważ deweloperzy zamierzają przygotować naprawdę sporą opowieść w starym-nowym mieście.

Te informacje znalazły się podobno w plikach gry, w których można znaleźć system zarządzania dodatkami dla pojedynczego gracza. Ta wiadomość sugeruje oczywiście kilka rozszerzeń, które mogą być większe oraz mniejsze.  

Jeden ze śmiałków dotarł nawet do informacji o „Story Mode DLC”, a na dowód dorzucił screena, którego możecie zobaczyć w galerii. Nowe misje nie mogą być oczywiście włączone, ponieważ nie są zainstalowane.  

Są to plotki, ale patrząc na ogromne zainteresowanie dodatkową zawartością do GTA V, to Rockstar powinno od wielu miesięcy pracować nad tymi przygodami. Podstawka zaliczyła ogromny sukces, gracze chcą kupić nowe opowieści, więc czego chcieć więcej?  

Źródło: http://gamingbolt.com/gta-5-will-have-several-story-dlcs-some-of-them-will-be-paid-rumor

Tagi: dlc Grand Theft Auto V plotka rockstar