Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2015 20:12
Capcom nie próżnuje. Oglądajcie relację ze świątecznego turnieju w Street Fighter V
529V

Capcom nie próżnuje. Oglądajcie relację ze świątecznego turnieju w Street Fighter V

Street Fighter V zadebiutuje na rynku za 2 miesiące, więc Capcom zamierza w odpowiedni sposób promować swoje nadciągające dzieło. Przed świętami odbył się w Wielkiej Brytanii turniej, z którego relację zobaczycie w tej wiadomości. 

Brytyjski oddział Capcomu postanowił zorganizować turniej dla wiernych sympatyków Street Fightera. Zainteresowani pojawili się w Londynie, by zaprezentować swoje umiejętności szerokiej publiczności.

Jest to bez wątpienia ciekawa forma promocji – gra debiutuje na rynku już w lutym, więc w najbliższym czasie możemy spodziewać się licznych materiałów. Twórcy muszą trafić do szerokiej publiczności, a najlepszym sposobem na dotarcie do graczy jest prezentacja rozgrywki oraz zapowiedź najróżniejszych eventów. Zawodnicy wezmą chętnie na warsztat tytuł, gdy będą mieć pewność, że w przeciągu następnych miesięcy otrzymają możliwość uczestniczenia w najróżniejszych zawodach.

Dzisiaj możemy przyjrzeć się świątecznemu turniejowi, w którym wystąpili gracze z Wielkiej Brytanii. Szykujecie się na premierę? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: