Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.12.2015 09:57
Najnowszą postacią w Dead or Alive 5: Last Round będzie Naotora Ii, bohaterka cyklu Samurai Warriors
731V

Najnowszą postacią w Dead or Alive 5: Last Round będzie Naotora Ii, bohaterka cyklu Samurai Warriors

Dead or Alive 5: Last Round to ostatnia iteracja piątej odsłony jednej z najpopularniejszy serii konsolowych bijatyk. Mimo, iż od premiery Ostatniej Rundy minęło już parę miesięcy, produkcja wciąż jest rozwijana przez twórców.

W związku z czym Team Ninja co jakiś czas dodaje do gry coraz to nowsze fatałaszki i postacie o pięknych kształtach. Kolejną z nich zaprezentowano na APM D-1 Fighting Festival organizowanym przez Segę w Tokyo. Wtedy to producent DoA 5 Yosuke Hayashi zaprezentował nowy content zmierzający do wersji Last Round.

A co znajdzie się w styczniowej aktualizacji? Po pierwsze miłośnicy przebieranek dostaną do dyspozycji świeżą porcję seksowych strojów dla paru wybranych postaci, które to możecie sprawdzić w galerii poniżej.

Dodatkowo zaprezentowano krótki teaser pokazujący najnowszą piękną bohaterkę, w którą wcielimy się na arenach Dead or Alive. A tą wojowniczką jest Naotora Ii znana w serii Samurai Warriors - jednej z przedstawicieli podgatunku musou. Krótkie, aczkolwiek wymowne wideo możecie zobaczyć poniżej.

Tagi: bijatyka Dead or Alive 5: Last Round musou Omega Force Samurai Warriors Team Ninja