Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2015 20:42
11 bit studios nie traci czasu. Studio pracuje nad nową produkcją
532V

11 bit studios nie traci czasu. Studio pracuje nad nową produkcją

W przyszłym roku konsolowcy zapoznają się z This War of Mine, ale to nie koniec przyjemności przygotowywanych przez rodzime 11 bit studios. Deweloperzy potwierdzili, że przygotowują jeszcze jedną produkcję! 

11 bit studios w przeciągu ostatnich miesięcy znacząco się rozwinęło. Twórcy w 2014 roku wydali na komputery osobiste This War of Mine i gra zebrała wiele pozytywnych opinii. Już w styczniu z ulepszoną edycją zapoznają się gracze na PlayStation 4 i Xboksach One, ale to nie koniec dobrych informacji od twórców z Warszawy.

Studio potwierdziło, że nie pracuje nad This War of Mine 2, jednak ekipa przygotowuje zupełnie nowy tytuł! Aktualnie nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów, choć te nadejdą pewnie w przeciągu najbliższych miesięcy, ponieważ premiera pozycji została zaplanowana na 2016 rok.

Jest to moim zdaniem fenomenalna wiadomość, ponieważ 11 bit studios pokazało, że potrafi tworzyć genialne dzieła! Miejmy nadzieję, że gorące informacje o nadciągającym tytule już na początku przyszłego roku.

A teraz nie pozostaje nam nic innego jak odliczać dni do premiery This War of Mine: The Little Ones… Posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One zapoznają się z tą przygodą 29 stycznia. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 11 Bit Studios This War of Mine This War of Mine: The Little Ones zapowiedź

Nie przegap