Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2015 16:06
Uncharted 4: A Thief's End ponownie opóźnione! Gra nie zadebiutuje w marcu
2307V

Uncharted 4: A Thief's End ponownie opóźnione! Gra nie zadebiutuje w marcu

Nie mamy najlepszej wiadomości dla sympatyków PlayStation 4. Naughty Dog właśnie opublikowało wiadomość o przełożeniu daty premiery Uncharted 4: A Thief's End. Jest to już drugie opóźnienie najnowszej opowieści Nathana Drake’a.

Szok! Uncharted 4: A Thief's End miało pierwotnie zadebiutować do końca 2015 roku, ale deweloperzy kilka miesięcy temu poinformowali, że potrzebują dodatkowego czasu, więc gra miała trafić na rynek 18 marca... Niestety, również ten termin nie zostanie dotrzymany - według najnowszej informacji Nathan Drake powróci 29 kwietnia! 

Neil Druckmann i Bruce Straley poinformowali na blogu PlayStation, że potrzebują kolejnych tygodni na przygotowanie „największego Uncharted w historii”. Twórcy nie ukrywają, że prace idą w dobrym kierunku i studio zamierza spełnić wszystkie obietnice, ale wykreowanie tak rozbudowanej i wielkiej produkcji wymaga czasu…  

Naughty Dog nie zamierza oddać w ręce graczy półproduktu, więc zespół zdecydował się na drugie opóźnienie. Na szczęście tym razem nie będziemy musieli długo czekać…

Ciekawostką na pewno jest fakt, że w kwietniu debiutują między innymi Quantum Break, Dark Souls III i Ratchet & Clank (2016)

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Naughty Dog uncharted 4: a thief's end