Fable Legends z naprawdę drogimi mikrotransakcjami?

News
825V
Fable Legends z naprawdę drogimi mikrotransakcjami?
Wojciech Gruszczyk | 23.12.2015, 18:02

Lionhead Studios postawiło w przypadku Fable Legends na rozgrywkę free-2-play, która będzie oblepiona mikrotransakcjami, jednak patrząc na najnowszy przeciek, to trudno tutaj mówić o „małych” płatnościach. Deweloperzy przesadzili?  

Wczoraj informowaliśmy naszych czytelników o otwartych testach Fable Legends – wystarczy wejść na stronę produkcji, wypełnić wniosek, zaczekać na kod i można rozpocząć zabawę na serwerach. Gra zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku, ale mamy kolejne znaczące informacje dotyczące przyjętego modelu biznesowego.

Twórcy postawili na free-2-play, które będzie obładowane małymi transakcjami, jednak wiele na to wskazuje, że studio nie zamierza oszczędzić naszych portfeli. Podczas bety można dokopać się do następujących cen:

  • 850 złota - około 19 zł 
  • 1850 złota - około 38 zł 
  • 2850 złota - około 57 zł 
  • 6000 złota - około 116 zł 
  • 12,800 złota - około 232 zł

Studio oczywiście zaznacza, że wszystkie elementy będą dostępne za walutę zdobytą w grze, ale czy tym razem deweloperzy nie przesadzili? Nie są to ostateczne ceny i możemy mieć tylko nadzieję, że przed premierą sklep zostanie solidnie zaktualizowany.

Warto wspomnieć odrobinę o rozgrywce w Fable Legends – autorzy zdecydowali się na rotację bohaterów, którą znamy między innymi z League of Legends, ale w przypadku dzieła Lionhead Studios heros powróci ze zdobytym wcześniej doświadczeniem oraz przedmiotami. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/fable-legends-microtransaction-pricing-revealed-re/1100-6433328/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych