Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.12.2015 08:17
Paragon: Epic Games celuje w 60 fps na PS4; pogramy również z pomocą myszki
906V

Paragon: Epic Games celuje w 60 fps na PS4; pogramy również z pomocą myszki

Jednym z większych zaskoczeń końca bieżącego roku było ogłoszenie powstawania Paragon również na PS4 (tytuł pierwotnie wydawał się tylko pecetową produkcją). W ostatnich dniach deweloperzy z Epic Games zdradzili kilka kolejnych szczegółów dotyczących wydania gry na konsoli.

Przede wszystkim Epic Games zapowiada poprzez Twitter, że celuje w płynność animacji na poziomie 60 fps w przypadku PS4. "Celuje" to oczywiście jeszcze nie potwierdzenie osiągnięcia takiego poziomu animacji, ale twórcy wydają się mocno zdeterminowani, by go osiągnąć finalnie.

Druga sprawa to sterowanie. W grze na PS4 będziemy mogli korzystać z myszki i klawiatury, jak na pecetach. Autorzy podkreślają jednak, że żaden ze sposobów sterowania nie daje jednak wyraźnej przewagi.

"Wprowadzimy wsparcie klawiatury i myszki na PS4. Co warto jednak podkreślić - gracze z obu platform rywalizują ze sobą aktualnie i nie wygląda na to, by któraś ze stron miała przewagę za sprawą wykorzystywania myszki lub pada. Nasz najlepszy gracz testuje obecnie wersję PC i korzysta z kontrolera" - napisał rzecznik prasowy Epic Games.

Wcześniej Epic Games pozwalało na korzystanie z myszki i klawiatury w Unreal Tournament 3 na PlayStation 3.

Na deser mamy informację, że modele postaci, które oglądaliśmy w serii zwiastunów, występują w normalnej rozgrywce, co ma wskazywać na bardzo wysoki poziom graficzny Paragon.

Źródło: http://wccftech.com/paragon-aiming-for-60fps-on-ps4-km-available-on-ps4-though-top-player-uses-controller/

Tagi: 60fps Paragon PC ps4