Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2015 20:30
Oglądasz i chcesz grać! Blizzard opublikował kolejny genialny zwiastun Overwatch
927V

Oglądasz i chcesz grać! Blizzard opublikował kolejny genialny zwiastun Overwatch

Blizzard przyzwyczaił graczy do przygotowywania wyśmienitych zwiastunów swoich nadchodzących dzieł i w przypadku Overwatch nie jest inaczej. Firma nie zawiodła i przedstawiła najnowszy trailer. 

Na początku listopada Blizzard oficjalnie potwierdził krążące w Sieci plotki i zapowiedział, że Overwatch zadebiutuje na konsolach. Gra w przyszłym roku trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste.

Nie będzie to kolejna MOBA F2P, ponieważ za tytuł zapłacimy pełną cenę, ale twórcy zamierzają wspierać grę licznymi bezpłatnymi DLC w postaci nowych bohaterów. Ostatnio pojawiły się małe plotki o możliwych, płatnych dodatkach, ale nie powinniśmy się obawiać zachwiania balansu – przedstawiciele Zamieci mają ogromne, eSportowe plany związane z tym tytułem i w tym przypadku dodatkowe tryby oraz mapy powinny trafić do zainteresowanych za darmo. Według ostatnich domniemań za gotówkę kupimy między innymi stroje dla postaci oraz nowe skórki dla broni.

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny wyśmienity zwiastun. Magicy z Blizzarda potrafią tworzyć wyjątkowe animacje i w zasadzie każda nadciągająca pozycja tego studia otrzymuje fenomenalne trailery. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Overwatch trailer zwiastun