Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2015 19:30
Zobaczcie nowe fragmenty rozgrywki z Tom Clancy's The Division. Gracze opowiadają o testach
1861V

Zobaczcie nowe fragmenty rozgrywki z Tom Clancy's The Division. Gracze opowiadają o testach

Posiadacze Xboksów One mogli w ubiegłym tygodniu sprawdzać Tom Clancy's The Division, więc Ubisoft postanowił zebrać kilka opinii i przygotował ciekawy materiał wideo. Na filmie zobaczycie nowe fragmenty rozgrywki z produkcji Francuzów. 

W ubiegłym tygodniu odbyły się testy alpha Tom Clancy's The Division, ale niestety przez nawał pracy nie udało mi się załapać na rozgrywkę. Jednak rozmawiałem z kilkoma znajomymi i wszyscy są dosłownie zachwyceni tytułem Ubisoftu. Z tego powodu mogę uwierzyć w słowa zamieszczone na poniższym materiale.

Francuzi zaprosili do swojej siedziby kilku graczy i pozwolili im zwiedzać wirtualny Nowy Jork. Studio w świetny sposób odwzorowało miasto, a jednocześnie zadbało o upiększenie go wieloma elementami pasującymi do wydarzeń z produkcji.

W pozycji nie zawodzi sztuczna inteligencja, gra się miło w zespole oraz solo, z łatwością można tworzyć strategie, dołączanie do zespołu jest intuicyjne, studio przygotowało ciekawy system rozwoju postaci, a rozgrywka w Strefach Cienia to kawał wymagającej zabawy… Brzmi dobrze? Ja nadal staram się specjalnie nie nakręcać, ale jeśli te słowa zostaną potwierdzone i w międzyczasie nie pojawią się większe problemy, to Ubisoft może w marcu wrzucić na rynek prawdziwy hit.

Graliście w alphę? Może chcecie się podzielić małymi wrażeniami? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Tom Clancy's The Division Ubisoft