Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 15.12.2015 12:00
Fani wywalczyli! Gravity Rush Remastered trafi do pudełek
624V

Fani wywalczyli! Gravity Rush Remastered trafi do pudełek

Odświeżona wersja Gravity Rush miała wylądować na zachodzie jedynie w wersji cyfrowej. Jak się okazuje - gracze są w stanie wywrzeć pewien wpływ na wydawcę, by ten spełnił ich prośby.

Gra dostępna jest już w japońskim PlayStation Store, a w zachodnich sklepach pojawi się dopiero 2 lutego. Jednak edycja fizyczna była do tej pory ograniczona jedynie do Kraju Kwitnącej Wiśni. Sony Computer Entertainment postanowiło jednak zmienić swoje zdanie ze względu na reakcję graczy.

Dobre wieści zdradził sam prezes firmy - Shuhei Yoshida, który pojawił się wraz z reżyserem gry - Keiichiro Toyamą na świątecznym streamie organizowanym przez Dengeki PlayStation. Yoshida podziękował fanom serii za wszelkie informacje zwrotne pozostawione w mediach społecznościowych. Toyama natomiast dodał, że to właśnie opinia graczy wpłynęła na zmianę decyzji i gra faktycznie pojawi się fizycznie na całym świecie.

Wygląda na to, że czasem warto głośno wyrażać swoją opinię.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/14/gravity-rush-remastereds-ps4-physical-retail-release-was-greenlighted-thanks-to-the-fans-feedback/

Tagi: gravity rush gravity rush remastered Japan Studio