Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2015 16:03
Pierwsze poważne zmiany w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wprowadzą tryb dla hardcorowców
612V

Pierwsze poważne zmiany w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wprowadzą tryb dla hardcorowców

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to moim zdaniem jedna z największych tegorocznych niespodzianek, bo gra łamie schematy ostatnich strzelankowych standardów i oferuje spokojną, a zarazem bardzo wymagającą zabawę. Jeśli należycie do grona sympatyków gry, to na pewno ucieszy Was informacja, że Francuzi zamierzają zdecydowanie podkręcić poziom trudności. 

Firma przed premierą zapowiedziała, że zamierza wspierać produkcję licznymi bezpłatnymi aktualizacjami. W grudniu studio zajmie się uporządkowaniem dostępnych playlist, jednak zdecydowanie ciekawsze zmiany nadejdą już na początku przyszłego roku.

Firma postanowiła przygotować „dedykowane zmagania dla hardcorowców”, w których poziom trudności zostanie zdecydowanie wywindowany. Tutaj nie możemy liczyć na łatwe zmagania i spokojną rozgrywkę, ponieważ twórcy chcą zaoferować graczom bardzo rzeczywistą zabawę.

Ubisoft podkreśla, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ma być przygotowywany przez graczy dla graczy, więc dokładna lista zmian zostanie jeszcze przedyskutowana ze społecznością, ale możemy mieć pewność, że w nadciągających zmaganiach zostanie zminimalizowany HUD. Autorzy nie zamierzają narzucać zmian, więc wprowadzą na serwery nowe pojedynki i dopiero później – po zebraniu informacji zwrotnych – hardcore trafi do gry na stałe i otrzyma wszystkie niezbędne aktualizacje.

Podczas takiej zabawy zostaną wyłączone między innymi wskaźniki punktacji, zagrożenia, potwierdzenia zadanych obrażeń, a nawet kill-cam oraz obrys towarzyszy. Są to moim zdaniem ciekawe zmiany, które podniosą poziom trudności i sprawią, że w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege naprawdę trudno będzie rywalizować z doświadczonymi zespołami. 

Dobrze, że Francuzi zamierzają rozwijać ten projekt, bo na rynku brakuje takiego podejścia do strzelania. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją, to zapraszam do naszej recenzji.

Źródło: http://forums.ubi.com/showthread.php/1352519-Rainbow-Six-Siege-s-Playlists-to-Evolve-in-the-Coming-Months

Tagi: aktualizacja tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft