Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2015 18:30
Mario i Nintendo zaskakują dzieciaki. Wyjątkowa akcja japońskiej korporacji
696V

Mario i Nintendo zaskakują dzieciaki. Wyjątkowa akcja japońskiej korporacji

Zbliżają się święta, więc większość z Was zapewne wybierze się na długie i często odrobinę męczące zakupy. Szukanie prezentów, kupowanie smakołyków z listy, czy też stanie w długich kolejkach potrafi wyczerpać każdego, więc Nintendo postanowiło umilić najmłodszym te sklepowe szaleństwa. Zobaczcie świetną akcję promocyjną Japończyków. 

Nintendo postanowiło zorganizować bardzo ciekawą akcję promocyjną. W wybranych sklepach odbywają się wydarzenia, dzięki której dzieciaki mogą spędzać czas grając w ulubione tytuły z Marianem w roli głównej. W tym czasie rodzice robią zakupy i wszyscy są zadowoleni.

W dodatku w niektórych miejscach pojawiły się automaty z interaktywnym Mario – bohater rozmawiał z najmłodszymi, pytał o ulubione tytuły, wymarzony prezent, a po chwili pojawiały się pomocnice hydraulika z prezentami.

Cóż tutaj więcej dodać. Piękna akcja i chcemy takich więcej! Pewnie musi jeszcze sporo śniegu spaść na drogi, by podobne eventy pojawiały się również na naszym rynku, ale dobrze, że Japończycy nie zapominają o magii świąt.

Tagi: 3ds Nintendo święta wii u