Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2015 17:30
Współpraca Nintendo z Mercedesem trwa w najlepsze. Nowa reklama i aktualizacja do Super Mario Maker
519V

Współpraca Nintendo z Mercedesem trwa w najlepsze. Nowa reklama i aktualizacja do Super Mario Maker

Nintendo w ubiegłym roku zaskoczyło prezentując reklamę z przypakowanym Marianem, który woził się nowym Mercedesem. Japońska korporacja kontynuuje współpracę z koncernem Mercedes-Benz i dzięki temu w Super Mario Maker pojawią się nowe treści. Zobaczcie spot!  

Japończycy zaskakują. Nintendo ponownie dogadało się z Mercedesem i dzięki współpracy w Super Mario Maker pojawią się specjalne plansze oraz dodatkowa zawartość. Możemy w tej sytuacji oczekiwać specjalnych samochodów, w które wskoczą bohaterowie.

Wiadomość pojawiła się na oficjalnym Twitterze Mercedes-Benz i wraz z publikacją otrzymaliśmy krótki spot. Nie jest tak zabawny jak ten z Mario Kart 8, ale tym razem postawiono na dokładniejszą prezentację samochodu.  

Bez wątpienia jest to ciekawa forma promocji, która musi przynosić odpowiednie wyniki – w innej sytuacji nie bylibyśmy świadkami kontynuacji akcji. Posiadacze Nintendo Wii U mogą się cieszyć i przygotowywać wolne miejsce na konsoli… Wkrótce powinniśmy poznać dokładne szczegóły nadciągającego rozszerzenia.

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: mercedes Nintendo super mario maker