Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2015 20:02
Sony prezentuje świeżą rozgrywkę z Gravity Rush 2. Kat robi rozróbę i bawi się grawitacją
645V

Sony prezentuje świeżą rozgrywkę z Gravity Rush 2. Kat robi rozróbę i bawi się grawitacją

Kat w przyszłym roku przynajmniej dwukrotnie zawita na PlayStation 4. Na początku roku otrzymamy odpicowaną wersję Gravity Rush, a w późniejszym terminie sprawdzimy przygotowywaną właśnie kontynuację. Jesteście zainteresowani Gravity Rush 2? To zerknijcie na najnowszą rozgrywkę.

Gravity Rush 2 zadebiutuje w przyszłym roku wyłącznie na PlayStation 4 i patrząc na poniższy materiał rozumiem chęć porzucenia PlayStation Vity. Ta seria narodziła się na małym sprzęcie Japończyków, ale przejście na zdecydowanie mocniejszą machinę sprawia, że gra wygląda zdecydowanie lepiej. Nawet nie mam na myśli protagonistki, ale również miasto prezentuje się ładniej na stacjonarnym sprzęcie.

Poniższy gameplay pochodzi ze specjalnej prezentacji i pozwala spojrzeć na ciekawą zadymę. Kat bawiąc się grawitacją sieje postrach wśród mieszkańców, jednak po chwili do zabawy wkracza spora bestia i dopiero w tej sytuacji możemy zerknąć na siłę produkcji. Twórcy w świetny sposób rozwijają wizję, którą zapoczątkowali na PS Vicie.

Miejmy nadzieję, że gra zostanie wydana w połowie 2016 roku, bo ja z chęcią sprawdzę kolejne dzieło Japończyków. Co sądzicie o Gravity Rush 2

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay gravity rush 2 playstation 4 sony Sony Japan