Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2015 16:04
Microsoft ma kilka asów w rękawie na 2016 rok! Jakie tytuły obstawiacie?
1212V

Microsoft ma kilka asów w rękawie na 2016 rok! Jakie tytuły obstawiacie?

Amerykańska korporacja przedstawiła już sporo wyjątkowych tytułów, które zadebiutują na rynku w przeciągu najbliższych 12 miesięcy, ale Microsoft ma w zanadrzu kilka aktualnie niezapowiedzianych produkcji. Forza Horizon 3 może stać się faktem?

Microsoft zapowiedział już kilka wyjątkowych killerów na Xboksa One, które mają zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Możemy tutaj wymienić między innymi Quantum Break, Scalebound, Gears of War 4, Crackdown 3, Halo Wars 2, ReCore, czy też Sea of Thieves, jednak jak się okazuje to nie koniec ciekawych tytułów zmierzających na konsolę Amerykanów. 

Jeden z graczy zapytał Phila Spencera, czy możemy w 2016 roku spodziewać się aktualnie niezapowiedzianych produkcji? Szef marki Xbox był oszczędny w słowach, ale sądzę, że jego wypowiedź jest wystarczająca:

„Tak”

Pracownicy z Redmond wielokrotnie wspominali w ostatnim czasie, że choć 2015 rok był najlepszym w historii marki Xbox, to jednak w następnych miesiącach będzie równie dobrze… A może nawet lepiej. Firma przygotowuje kolejne hity, które mają oczarować wszystkich posiadaczy Xboksów One.

Patrząc na wypowiedź Spencera od razu przypomina mi się ostatnia plotka o Forza Horizon 3… W sumie chętnie wziąłbym udział w kolejnym festiwalu! ;)

A Wy jakie tytuły obstawiacie? 

 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/gears_of_war_4/news/microsoft_has_more_unannounced_games_in_the_works_for_2016.html

Tagi: