SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.12.2015 07:58
Resident Evil Zero HD kupimy również oddzielnie - zobaczcie bonusowe stroje
947V

Resident Evil Zero HD kupimy również oddzielnie - zobaczcie bonusowe stroje

Resident Evil Zero HD wchodzi w skład wydawnictwa Resident Evil Origins Collection, które zostanie opublikowane już 22 stycznia. Okazuje się jednak, że do tej produkcji będzie można dorwać się nawet trochę prędzej...

Capcom podał właśnie, że 19 stycznia gracze z Europy i USA będą mogli kupić Resident Evil Zero HD oddzielnie (bez kolekcji Origins) za 19,99 euro/19,99 dolarów w cyfrowej dystrybucji. Odgrzewany kotlet, który zmierza na PS4, PS3, X360, XONE i PC zapewni nam dostęp do nowych trybów zabawy (m.in. do Wesker Mode), a także do alternatywnego schematu sterowania.

Osoby, które skuszą się na pre-order Resident Evil Zero HD otrzymają pakiet kostiumów, który zapewni dla Billy'ego mundur Wolf Force, a dla Rebecci strój cheerleaderki. Te atrakcje możecie sprawdzić poniżej, na screenshotach.

Oczywiście gra będzie dołączana również do droższej kolekcji Origins, która trafi na rynek europejski 22 stycznia. W Polsce pakiet wyda Cenega, która ustaliła cenę za edycję na PS4 i XONE na poziomie 150 zł.

Tagi: capcom remaster Resident Evil resident evil zero hd

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Resident Evil Zero HD
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme