Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2015 15:05
Najlepszy Czarny Piątek w historii PlayStation - firma zamierza pobić wynik PlayStation 2
1485V

Najlepszy Czarny Piątek w historii PlayStation - firma zamierza pobić wynik PlayStation 2

PlayStation 4 wciąż cieszy się bardzo dobrym zainteresowaniem, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest ostatnia wypowiedź szefa oraz dyrektora generalnego amerykańskiego oddziału. Andrew House podsumował tegoroczny, rekordowy Czarny Piątek. 

Nie tylko Microsoft zalicza pod koniec roku bardzo udany okres. Sony nie zadbało o wielką liczbę ekskluzywnych tytułów AAA, ale w przypadku Japończyków nie jest to żaden problem – gracze i tak bardzo chętnie sięgają po PlayStation 4.

Andrew House rozmawiał z dziennikarzem Financial Times na temat ostatnich wyników japońskiego sprzętu. Konsola w listopadzie cieszyła się wyśmienitą popularnością:

„Właśnie byliśmy świadkami najbardziej udanego Czarnego Piątku w historii firmy. Obecnie staramy się zmierzyć z sukcesem PlayStation 2 lub jeśli jest to możliwe, to będziemy chcieli pobić ten wynik.”

Japończycy rozpoczęli aktualną generację z bardzo dobrym rezultatem i firma stara się kontynuować dobrą passę. Jak widać szefowie chcą pobić wynik PlayStation 2… Jak sądzicie – PlayStation 4 może przekroczyć barierę 155 milionów sprzedanych pudełek? 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/black_friday_2015_was_best-ever_for_playstation.html

Tagi: Black Friday playstation 4 sony