SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2015 19:30
Microsoft potwierdza - nowe tytuły trafią do wstecznej kompatybilności w każdym miesiącu
1041V

Microsoft potwierdza - nowe tytuły trafią do wstecznej kompatybilności w każdym miesiącu

Amerykańska korporacja stale rozwija swoją najnowszą konsolę i dzięki temu gracze mogą cieszyć się z nowych funkcji oraz ciekawych produkcji. Sympatycy wstecznej kompatybilności na pewno ucieszą się z informacji, że nowe produkcje będą trafiać do graczy systematycznie. 

Przedstawiciele Microsoftu od kilku dni są zasypywani przez graczy pytaniami dotyczącymi nowych gier w usłudze wstecznej kompatybilności. Firma wspomniała w listopadzie, że będzie rozbudowywać listę dostępnych produkcji, ale dopiero teraz Mike Ybarra postanowił wyjaśnić sytuację.

Amerykanie na początku każdego miesiąca przedstawią nowe gry, które w przeciągu następnych kilkunastu dni trafią na Xboksa One. Ponadto możemy mieć pewność, że wszystkie tytuły z Games with Gold na Xboksa 360 automatycznie będą działać na nowym sprzęcie korporacji z Redmond. Microsoft zaznacza, że w tej sytuacji gracze mogą w każdym miesiącu cieszyć się z dodatkowej puli bezpłatnych tytułów.

Nadal nie poznaliśmy grudniowej listy, ale według ostatnich informacji Microsoft pracuje nad przygotowaniem następujących gier:

Źródło: Twitter.com

Tagi: wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox live xbox one