SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2015 16:03
Far Cry Primal to pełnoprawna odsłona - gra jest tak duża i tak długa jak Far Cry 4
1268V

Far Cry Primal to pełnoprawna odsłona - gra jest tak duża i tak długa jak Far Cry 4

Ubisoft zaprezentował szerokiej publiczności rozgrywkę z Far Cry Primal i firma musi zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi odcinania kuponów. W sprawie postanowił wypowiedzieć się dyrektor kreatywny tytułu, który zapewnia, że nadciąga pełnoprawna odsłona, którą będziemy mogli porównać do ostatniej pozycji. 

Ubisoft od pierwszej zapowiedzi wspomina o Far Cry Primal jako pełnoprawnej odsłonie, ale niektórzy gracze podchodzą do przygotowanego pomysłu z dużą rezerwą. Maxime Beland jest jednak pewien, że gra to kolejny Far Cry i każdy element pozycji jest odpowiednio rozbudowany:

„To kolejny Far Cry. Świat jest tak wielki jak Far Cry 4. Ma ogromną historię, którą możesz poznawać w wybrany sposób, posiada zadania poboczne i ogniska. To po prostu jest Far Cry.”

Odnoszę wrażenie, że Francuzi w pewien sposób wpadli we własne sidła, ponieważ gra nie otrzymała numerka. Pewnie w tym przypadku będziemy świadkami identycznej sytuacji jak z historiami Asasynów – studio zrezygnuje z przygotowań Far Cry 5/6/7/8, by gracze nie obawiali się o połączenie przygód, jednak ta decyzja niesie ze sobą spore niedogodności.

Beland dodał, że Far Cry Primal możemy w zasadzie bez przeszkód porównywać do Far Cry 4, ponieważ gry posiadają podobnej wielkości mapy:

„Myślę, że gra będzie równorzędna do Far Cry 4. Jeśli zdecydujesz się poznać wszystkie poboczne wątki, to spędzisz przy tytule wiele godzin. Sądzę, że historię będziemy mogli porównać do tej z Far Cry 4, podobnie jak wielkość świata.”

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/far-cry-primal-is-as-big-and-as-long-as-far-cry-4-/1100-6432789/

Tagi: far cry primal Ubisoft