Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2015 20:32
Narzekacie i zamawiacie. Capcom chwali się wielkim zainteresowaniem Resident Evil Origins Collection
714V

Narzekacie i zamawiacie. Capcom chwali się wielkim zainteresowaniem Resident Evil Origins Collection

Pod każdą informacją o nadciągającym odgrzewanym mięchu gracze narzekają, wspominają o psującej się branży i zakale aktualnej generacji, a następnie… Zamawiają produkcje? Takie wnioski można wyciągnąć po zapoznaniu się z najnowszymi informacjami opublikowanymi przez Capcom. Możecie mieć pewność, że Japończycy nie przestaną oferować kotlety. 

Na początku przyszłego roku na rynku zadebiutuje Resident Evil Origins Collection, czyli zestaw składający się z Resident Evil HD (2015) oraz Resident Evil Zero HD. Japońska korporacja postanowiła wrzucić tytuły do jednego pudełka i zaoferować graczom pełen pakiet odgrzewanych zombiaków.

Wyniki Resident Evil HD (2015) były bardzo pozytywne, więc korporacja chętnie zajęła się Resident Evil Zero HD oraz Resident Evil 2 Remake, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec odrestaurowanych pozycji od Capcomu. Firma poinformowała, że liczba zamówień przedpremierowych na Resident Evil Origins Collection jest bardzo wysoka:

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi liczbą zamówień przedpremierowych Resident Evil Origins Collection –wynik przekroczył nasze oczekiwania.”

Dyrektor marketingu Capcomu – Antoine Molant – nie ukrywa, że studio zamierza tworzyć produkcje, które są zamawiane przez graczy, a jeśli tak chętnie składamy zamówienia przedpremierowe na kotlety, to wniosek jest prosty.

To kiedy zapowiedzi Onimusha Remake i Resident Evil 3 Remake? ;)

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/resident_evil_0_hd_remaster/news/resident_evil_origins_collection_pre-orders_performing_above_expectations.html

Tagi: