Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2015 15:31
Przesyłanie rozgrywki z Halo 5: Guardians na Microsoft HoloLens wygląda zdumiewająco
1010V

Przesyłanie rozgrywki z Halo 5: Guardians na Microsoft HoloLens wygląda zdumiewająco

Macie od czasu do czasu problem z dostępem do telewizora? Rodzina ogląda ulubiony serial, a nam nie chce się wstawać z kanapy i przepinać konsolę? Amerykanie mogą mieć dla Was ciekawą opcję. Microsoft HoloLens pozwoli na bezproblemową rozgrywkę w dosłownie każdym miejscu. 

Amerykanie na początku roku zaprezentowali Microsoft HoloLens, czyli gogle rozszerzonej rzeczywistości, które w zasadzie nie powinny interesować graczy. Sprzęt ma niesamowite możliwości, ale dotychczas nie otrzymaliśmy rewolucyjnych pomysłów na skorzystanie z mocy tego gadżetu w grach. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ urządzenie ma być wykorzystywane przez wizjonerów-inżynierów do przygotowywania swoich projektów.

Jednak jeden z pracowników Microsoftu – Varun Mani – postanowił zabawić się z nowinką w bardzo nietypowy sposób. Przesłał rozgrywkę z Xboksa One na gogle i w ten sposób sprawdził tytuł 343 Industries. Efekt wygląda w moim odczuciu fenomenalnie, ale jest to tylko i wyłącznie ciekawostka.

HoloLens powstał do innych celów i nawet przedstawiciele Microsoftu tego nie ukrywają… Oczywiście deweloperzy pracują już nad specjalnymi aplikacjami, czy też mini-grami, ale te nowoczesne okulary mają zupełnie inne zastosowanie. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/watch-halo-5-streamed-from-xbox-one-to-hololens-in/1100-6432729/

Tagi: ciekawe halo 5: guardians Microsoft microsoft hololens