SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2015 15:01
Resident Evil 6 coraz bliżej PlayStation 4 i Xbox One - zapowiedź jeszcze w tym tygodniu?
661V

Resident Evil 6 coraz bliżej PlayStation 4 i Xbox One - zapowiedź jeszcze w tym tygodniu?

Capcom lubi odgrzewać produkcje z poprzedniej generacji i pewnie w tym tygodniu Japończycy zapowiedzą odpicowaną edycję Resident Evil 6. Ładniejsza grafika, wszystkie rozszerzenia, ale czy ktoś czeka na ten tytuł? 

Pod koniec listopada koreańska organizacja przydzielająca grom klasyfikacje wiekowe wspomniała o Resident Evil 6, ale temat nie został skomentowany przez japońską korporację. Moglibyśmy pomyśleć, że był to tylko i wyłącznie błąd, ale... Gra pojawiła się na kolejnej witrynie!

Tym razem Australijczycy ocenili tytuł Capcomu i przydzielili mu ocenę MA15+. W sumie nikogo nie powinna dziwić ta nota, ale już samo pojawienie się tytułu to dość zaskakująca sytuacja.

Japończycy zapowiedzieli swoje przybycie na PlayStation Experience, gdzie będą prezentować między innymi Street Fighter V, Resident Evil Zero HD oraz Resident Evil: Umbrella Corps… Czy na tej imprezie znajdzie się miejsce na kolejną pozycje z uniwersum? Obawiam się, że niestety tak.

Studio już na początku roku wyczuło łatwy zarobek – Resident Evil HD (2015) zaliczył świetny start – i możemy mieć pewność, że kolejne kotlety od Capcomu znajdują się w produkcji …

Skusicie się na Resident Evil 6?

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/resident-evil-6-gets-re-rated-in-australia-the-division-also-rated/

Tagi: Capcom playstation experience resident evil 6