Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.12.2015 12:30
2015 był "najlepszym rokiem" dla Xboksa, a kolejny będzie równie świetny
989V

2015 był "najlepszym rokiem" dla Xboksa, a kolejny będzie równie świetny

Yusuf Mehdi - wiceprezes działu Windows i marketingu urządzeń wystąpił wczoraj podczas wydarzenia Credit Suisse Technology Broker Conference, gdzie mówił o minionym roku oraz przyszłości Xbox One. Ta maluje się podobno w ciepłych barwach.

Ponownie padły słowa o tym, że 2015 rok był dla marki Xbox najlepszym czasem w całej jej historii. Z pewnością pojawiło się kilka naprawdę ważnych dla Microsoftu tytułów, a sam system doczekał się kilku poważnych zmian, w tym, kompletnie przeprojektowanego dashboarda.

Jeżeli kochacie gry, to jest to doskonały rok, by nabyć Xboksa. Wystartowało Halo 5, mamy Minecrafta, Gears of War i Tomb Raidera. To najlepszy lineup. Przyszły rok będzie podobny i to jest nasza droga do sukcesu.

Mówił Mehdi.

Wspomniał także o współpracy pomiędzy Windowsem 10, a The New Xbox One Experience. Firma zauważyła, że liczba osób korzystająca z Xbox Live za pośrednictwem pecetów jest bliska liczbie graczy używających tej usługi na konsoli. Microsoft rozważa opracowanie jakiejś formy płatnej subskrypcji dla pecetowców, która ulepszy doświadczenia płynące z Xbox Live na komputerach.

Czy według was 2015 faktycznie był najlepszym rokiem dla posiadaczy Xboksów?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/02/microsoft-2015-was-the-best-year-for-xbox-promises-best-lineup-for-xbox-one-in-2016-as-well/

Tagi: