Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2015 19:03
Hideo Kojima pojawi się na The Games Awards?
686V

Hideo Kojima pojawi się na The Games Awards?

Geoff Keighley od kilku dni zapowiada swoją wielką imprezę, która pozwoli nam zapoznać się z kilkoma gorącymi prezentacjami oraz zapowiedziami. Organizator wciąż podgrzewa atmosferę i według najnowszej plotki na wydarzeniu może pojawić się Hideo Kojima.  

The Game Awards zapowiada się w tym roku wyjątkowo dobrze. Geoff Keighley stale informuje nadciągających atrakcjach – wiemy już o Far Cry Primal, Quantum Break, innych zapowiedziach Microsoftu, dodatkach do Rise of the Tomb Raider, nowych zawodnikach w Mortal Kombat X oraz specjalnej zapowiedzi od Oculusa.

Jednak możemy mieć pewność, że to nie koniec smakołyków – organizator odpowiedział na pytania fanów na Periscope i wspomniał, że odbyło się wiele rozmów na temat pojawiania się Hideo Kojimy na show!

Jest to na pewno ciekawa informacja dla sympatyków twórczości znanego dewelopera, ponieważ według opublikowanych wiadomości Kojima nie pracuje już dla Konami. Wiele na to wskazuje, że autor rozpoczął majstrowanie nowego tytułu.

Wyobrażacie sobie wielką zapowiedź na TGA? Nie możemy zapomnieć, że Hideo oraz Geoff to przyjaciele, którzy od lat bardzo ciepło wypowiadają się o swoich pracach.  

Źródło: http://gamingbolt.com/geoff-keighley-hints-at-hideo-kojima-being-at-the-game-awards-2016

Tagi: Geoff Keighley Hideo Kojima the game awards 2014 the game awards 2015